previous pauseresume next

تغییر تاریخ کارگاه آموزشی

به اطلاع متقاضیان و علاقمندان می رساند کارگاه "سنجش نابرابری اقتصادی اجتماعی در سلامت" در زمان اعلام شده برگزار نمی شود.تاریخ برگزاری مجدد بزودی اعلام می شود.

كارگاه آموزشی" سنجش نابرابری اقتصادی اجتماعی در سلامت"

مرکزتحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت با همکاری اساتید دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی برگزار می کند: كارگاه آموزشی" سنجش نابرابری اقتصادی اجتماعی در سلامت زمان: از تاريخ ۹۵/۰۳/۰۴ لغایت  ۹۵/۰۳/۰۵ به مدت دو روز    مکان: تالار پژوهشازعلاقمندان دعوت می شود جهت شرکت  در این کارگاه  اینجا ثبت نام نمایند.

انتصاب رئیس جدید مرکز تجقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت

طی حکمی از طرف ریاست محترم دانشگاه آقای دکتر محمدرضا رضایتمند استادیار دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی به ریاست مرکز تحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت منصوب شدند.از خداوند متعال آرزوی توفیق روز افزون برای ایشان داریم.

پذیرش الکترونیک پیشنهادیه طرح های پژوهشی

به اطلاع کلیه همکاران و پژوهشگران می رساند: با توجه به مصوبه شورای پژوهشی مرکز تحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت از اول مهرماه ۱۳۹۰  با توجه به امکان ایجاد شده در سایت مرکز، پذیرش پیشنهادیه(پروپوزال) و پیگیری آن فقط از طریق ارسال الکترونیک (در بخش امکانات) و در چهارچوب اعلام شده انجام می پذیرد و کلیه دستورالعمل ها و فایل های مورد نیاز در بخش "فرم های مورد نیاز" در صقحه اول سایت قابل برداشت وذخیره  است

تغییر در نحوه نگارش منابع در طرح های تحقیقاتی مرکز

توجه به بند ۳ چهل و هفتمین جلسه شورای پژوهشی مرکز تحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت،ار ابتدای سال ۱۳۹۲ کلیه مجریان طرح های تحقیقاتی باید در رفرانس نویسی پیشنهادیه و گزارش نهایی طرح های پژوهشی ارایه شده به مرکز از روش  " ونکوور "و  نرم افزار " مدیریت مراجع Endnote " استفاده نمایند.

برگزاری کارگاه آموزشی نرم افزار STATA

مرکزتحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت با همکاری اساتید دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی کارگاه آموزشی با عنوان " آشنایی با نرم افزار STATA " را در تاریخ های  ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۴ برگزار می کند.علاقمندان برای ثبت نام اینجا کلیک نمایند.

اشتراک در مرکز تحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت RSS